Naslednji klubski
večer:

29. 11. 2017
Člani mednarodnega kluba
Magic Studio Maribor
Klubski večeri 2017:
18. Jan., 15. Feb., 15. Mar.
12. Apr., 17. Maj, 14. Jun., 13.Sep.,
4. Okt., 29. Nov.
Klubsko glasilo "Magični svet"
Članarina za leto 2017: 50 EUR
Prijavnica za članstvo v MSM
Štev. Foto: Ime: Priimek: Umetniško ime: Kontakt:
67 Nino Đurđević nino.djordjevic16@gmail.com
66 Aleš Črešnar Kontakt: Facebook
65 Albin Anžel Albin albin@carodej.com
62 David Lešnik David Mag dlesnik52@gmail.com
60 Marko Drljepan Mare Čare drljepan.marko@gmail.com
58 Damir Smešnik Damir
54 Bojan Glavač Boy GSM: 041 753407
50 Andrej Zeme Čarodej Andrej www.carodej-andrej.si
info@carodej-andrej.si
GSM: 041 885214
49 Kristijan Visočnik Krisko
48 Hugo Šekoranja Hugo sekoranja.hugo@moj.net
47 Niki Kneževič Niki E-mail
46 Aleksander Štucl Aleksander aleksander.stucl@gmail.com
44 Niko Fric Niko info@magic.si
http://www.magic.si
43 Alen Alukič Agician FB: Alen Alukič
42 Igor Trifunov
41 Albin Polak Binč
Čarodej za otroke
polakalbin@gmail.com
GSM 031/560-742
40 Jurij Dr. Gorjanc Jurij jurij.gorjanc@mf.uni-lj.si
39 Roman Frelih Romano magic@romanfrelih.com
http://romanfrelih.com
38 Mihael Bellis Miran - Mr. ELIS bellis@siol.net
37 Grega Sulejmanovič Čarovnik Grega gregorsu@siol.net
http://www.carovnik-grega.com
35 Jernej Drofenik Mr. Mac magic.mac@siol.net
www.magic-mac.si
34 Janez Marolt Čarovnik Džon http://www.carovnik-dzon.si
info@carovnik-dzon.si
carovnik.dzon@gmail.com
33 Janko Kramberger Janko
32 Toni Mežan Čarodej Toni GSM: 041/710970
http://www.toni.si
Mail
30 David Tominc Merlini merlini@siol.net
www.geocities.com/davidtominc
29 Slavko Batur Phenomena branko.baloh@telemach.net
28 Branko Baloh Phenomena GSM: 041/372152
branko.baloh@telemach.net
27 Erik Hladnik Erik
26 Ante Drnasin Cardante GSM: 041/372152
ante@drnasin.com
25 Silvo Kokalj Silvo E-mail:
silvokokalj@yahoo.com
24 Jernej Župevc Facebook
23 Miha Hrovat Facebook
22 Sebastian Roškarič Sam Sebastian E-mail: info@carodej.org
http://www.carodej.org
21 Damjan Šapek Damjan GSM: 040/800-428
10 Janez Vidovič Janez http://magicjanez.com
08 Josip Alajbeg Jozo Bozo http://magic.ims.hr
josip.alajbeg@zg.tel.hr
07 Simon Tihec Nomis simon@tihec.com
06 Miran Čanak Mirani mirani@email.si
http://slomagic.com/mirani
04 Gusti Čoh Avgustino avgustino@email.si
http://www.avgustino.com
01 Vlado Mikek Wladimir wladimir@slomagic.com
http://slomagic.com/wladimir
Članarina za leto 2016: 50 EUR